KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143094
nr 1514 3094
Oidentifierad konstnär. Landskap med kor, ej signerad. Olja på duk, 43x63 cm, yttermått inklusive ram: 62x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:26:01
22/12 22:37:30
250 kr
5/1 16:29:09